Kurallar

Bu kuralları ve Hizmet Şartları ve Üyelik Sözleşmesi'ni CrageNetwork'e kayıt olduğunuzda okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu kurallar güncellendiğinde CrageNetwork bildirim göndermekle yükümlü değildir. Değişen/eklenen kuralları bilmemeniz kurallara tabi olmadığınız anlamına gelmez.
 

CrageNetwork'de bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte yakıştırmalarda bulunmak, sövmek ceza sebebidir.
CrageNetwork'de siyasi, dini görüş belirtmek; söz konusu görüşlere hakaret etmek veya aşağılayıcı kelimeler sarf etmek ceza sebebidir.
CrageNetwork'de oyun içi veya oyunla ilgisi olmayan unsurların; para karşılığında, para değeri olan/olmayan ögeler ve benzerleri karşılığında satışının yapılması/yapılmaya teşebbüs edilmesi ceza sebebidir.
CrageNetwork'de CrageNetwork ile ilgisi olmayan herhangi bir kurumun reklamının yapılması ceza sebebidir.
CrageNetwork'de her türlü haksız rekabeti sağlayacak unsurların kullanımı yasaktır. Bunlara 3. parti programlar, fazladan görüş sağlayan X-RAY doku paketleri de dahildir.

Hesap limiti 3'dür, aşımı sonucu ceza sebebidir.
CrageNetwork'de Kurucu veya Yönetici'ler bu kurallar dahilinde olmayan sebep ve süre zarfında ceza verme yetkisine sahiptir.